Rezerwacja

Rezerwacja

Dziękujemy za dokonanie rezerwacji. Wkrótce nasz pracownik skontaktuje się z Państwem.

Informujemy, że wysłane przez Was żądanie rezerwacji będzie zrealizowany tylko po wcześniejszym bezpośrednim potwierdzeniu przez naszego pracownika oraz tylko wtedy, gdy w żądanym terminie będzie to możliwe.

Restauracja Ostromecka

W naszej restauracji polecamy wyśmienite dania kuchni polskiej. Przede wszystkim potrawy z gęsiny, które stały się już naszą specjalnością. Gęsinę podajemy w potrawach tradycyjnych, ale proponujemy ją także przyrządzaną wg naszych własnych przepisów niespotykanych w innych miejscach.

W naszym menu znajdziecie Państwo także szeroki wybór różnych dań mięsnych, rybnych i jarskich. Wszystkie przygotowane w naszej kuchni bezpośrednio przed podaniem, zawsze świeże i smaczne.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Was każdą imprezę rodzinną, firmową lub po prostu towarzyską. W naszych pięciu salach możemy jednorazowo ugościć nawet 150 osób, ale także dla mniej licznych grup przygotujemy elegancki posiłek w bardziej kameralnych warunkach. Oferujemy naszą pomoc przy doborze menu, polecimy zespół muzyczny, który zapewni ciekawą oprawę, wskażemy fotografa, który profesjonalnie wykona zdjęcia z imprezy i przygotuje je tak, abyście mogli przekazać je każdemu z gości w estetycznej i eleganckiej formie.

Podróżnym proponujemy nocleg w naszym motelu, w pokojach dwu- i trzyosobowych możemy przyjąć 26 osób. Pokoje wyposażone są w łazienki, telewizory oraz bezprzewodowy Internet. Poranne śniadanie jest wypełnione regionalnymi wyrobami wędliniarskimi oraz zawsze świeżym nabiałem pochodzącym od okolicznych lokalnych producentów.

Zapraszamy.