Działamy mimo trudnej sytuacji

Restauracja Ostromecka

Słabo. Jeszcze nie tak dawno, dwa-trzy miesiące temu przekonywano nas, że najgorsze za nami, po letnich komplikacjach i wirusowej panice, jesienią mieliśmy cieszyć się wolnością i brakiem ograniczeń. Niestety, jak to często bywa, rzeczywistość zaskrzeczała i właśnie skala epidemii wskoczyła na kolejny poziom, a optymistyczne zapowiedzi zostały wstydliwie zapomniane.

Już letnie obostrzenia dały się nam we znaki, ale wykorzystaliśmy ten czas na odkładany od dawna gruntowny remont. Wszystko z myślą o tym, że jesienią będziemy mogli gościć Was w odnowionym lokalu, z nowoczesną kuchnią i nowymi udogodnieniami. Zostało to docenione, wielu naszych stałych gości bardzo pozytywnie ocenia zmiany, które zaszły w naszej restauracji.

Mimo kolejnych obostrzeń staramy się zapewnić bieżącą obsługę, cały czas nasze drzwi są otwarte i codziennie można nas odwiedzić i w bezpiecznych warunkach zjeść smaczny posiłek przygotowany w naszej nowej kuchni. Epidemia nie wpływa oczywiście na smak i jakość naszych potraw, które niezmiennie są wysokie. Dbamy o to, żeby goście mieli zapewniony sanitarny komfort i bez zbędnych obaw i stresów mogli miło spędzić czas, nawet w gronie najbliższych czy znajomych.

Może jednak okazać się, że mimo naszych starań nie każdy chętny zdecyduje się na wizytę i posiłek w naszych salach. Z myślą o takich osobach mamy ofertę przygotowania posiłków “na wynos”. Wystarczy skontaktować się z naszą restauracją telefonicznie lub za pośrednictwem Facebooka i ustalić menu oraz termin odbioru. O ustalonej godzinie gotowe i odpowiednio zapakowane dania będą czekały na odbiór.

Pozostaje nam tylko nadzieja, że ta wyjątkowo skomplikowana i dokuczliwa dla wszystkich sytuacja szybko ulegnie poprawie, ale mamy też świadomość, że nie jest to takie oczywiste. Mimo to niezmiennie zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych usług i wizyt w naszym lokalu - robimy wszystko, abyście czuli się bezpiecznie, przestrzegamy wszystkich obowiązujących reżimów sanitarnych, a nasi pracownicy są odpowiedzialni i świadomi sytuacji.

Z nadzieją na poprawę, zapraszamy wszystkich.